Robotizace

Naše společnost se stala od září 2019 autorizovaným dealerem korobotů AUBO.

O společnosti Auto Robotics

Kolaborativní roboty AUBO Robotics - Cobot jsou šestiosé, průmyslové roboty s nosností 3, 5, 7 a 10 kg a s dosahem od 625 do 1350 mm. Jedná se o lehké roboty vyrobené pro agilní výrobu zaměřenou na člověka (Human Centric), které mohou úzce spolupracovat v lidském pracovním prostoru v závislosti na hodnocení rizik bez dalšího bezpečnostního vybavení.

Cobot AUBO je uživatelsky přívětivý, flexibilní, levný a velmi snadno se přesouvá, znovu nasazuje a pro provoz může být zapojen do běžné zásuvky  230 V.

Jednoduchost obsluhy

K nastavení pomocí ručního navádění robota na požadované pozice bez rozdílu jedná-li se o jednoduché aplikace, nebo náročné operace nejsou zapotřebí žádné programovací dovednosti.

Robot AUBO mají malou základnu, což má obrovský přínos pro výrobní náklady díky minimálním požadavkům na podlahovou plochu. AUBO Robotics pomáhá společnostem získat konkurenční výhodu ve výrobním prostředí a zároveň omezit nebezpečné a opakující se úkoly prováděné zaměstnanci. Roboty AUBO se staly nepostradatelným a hlavně dostupnými pomocníky ve stovkách průmyslových firem na celém světě.

Produkty

AUBO Robotics vyrábí řadu lehkých inteligentních spolupracujících robotů se šesti stupni volnosti. Cobot byl od začátku speciálně navržen s důležitými funkcemi, které kombinují nejmodernější technologii s uživatelskou přívětivostí, aby se z něj stal robot pro spolupráci pro jakoukoli aplikaci. Robotická automatizace již není mimo dosah malých a středních společností. Všechny modely mají certifikované bezpečnostními funkce, konstrukce s s možností omezení výkonu a síly a s ručním pohonem. Certifikace zahrnují:

  • ISO 10218-1: 2011
  • EN 60204-1: 2006 + a1: 2009
  • ISO 12100: 2010
  • ISO 13849-1: 2008
  • CE, TUV, KCS a NRTAC
Uživatelsky přívětivá obsluha a jednoduché programování umožňuje rychlou návratnost investic v reálných produkčních prostředích, takže zaměstnanci bez programovacích dovedností mohou přizpůsobit tohoto robota pro většinu aplikací. Ruční vedení umožňuje operátorovi učit / programovat body robotů ručně nebo pomocí ovládací jednotky a učícího modu, oba nevyžadují žádné programovací dovednosti.